نقطه شروع

بعد از این که سایت قبلی با تمام نوشته هایش از دسترسم خارج شد -البته بهترین نوشته هایم را آنان که احساس می کردم ارزش نگه داشته شدن دارند در کانال تلگرامیم به آدرس @theblindtexts حفظ کرده ام- دست و دلم به نوشتن نمی رفت تا این که به قدری اتفاقات خوبی برایم افتاد که باز دلم خواست بنویسم.
نمی دانم دقیقاً اولین اتفاق حیرت انگیز و خارق العاده چه بود ولی چون یکی از مهم ترین هایش خواندن هشت جلد آن‌شرلی در فیدیبو بود و حتی شنیده ام که قرار است ضبط هم بشوند چند جمله ناب از این کتاب ها را که حین خواندنشان یادداشت کرده ام به عنوان نقطه شروع این مطلب برایتان بازنویسی می کنم.
آنی‌ نفس عمیقی‌ کشید و گفت: «چه روز باشکوهی‌! چقدر خوب است که در چنین روزی‌ زنده‌ایم! بیچاره آنهایی‌ که هنوز به دنیا نیامده‌اند؛ چون چنین روزی‌ را از دست دادند. البته ممکن است آنها هم در طول عمرشان روزهای‌ خوبی‌ داشته باشند، اما چنین روزی‌ هرگز تکرار نمی‌‌شود. و از همه بهتر این است که ما می‌‌توانیم از چنین راه زیبایی‌ به مدرسه برویم. این‌طور نیست؟»

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

4 دیدگاه دربارهٔ «نقطه شروع»

 1. س می‌گوید:

  باز هم سلام 🙂

  بله بله حتما نوشته هایتان را جایی نگه داری کنید که از دست نرود…از من می شنوید علاوه بر آن کانال انها را به خودتان ایمیل کنید که خاطرتان آسوده باشد .

  • hosseinagahi می‌گوید:

   سلام.
   پیشنهاد ایمیل بهترین هست و حتماً انجامش میدم.
   هر چند که از بعد نابود شدن نوشته های قبلیم واقعاً دست به عصا راه میرم توی سایت هر چند که قبلاً هم عصای سفید داشتم ولی الآن گویا دوتا دارم ☺☺☺
   این هم شکلک مرتبط با عصای سفید ???
   دنبال یک مرد می گردم که عصا داشته باشه
   ?‍??‍??‍?
   یافتم! یافتم!
   تازه سگ راهنماش هم هست ?
   این هم سگش:
   ?

 2. س می‌گوید:

  سلامی دیگر پس از مدتها! 🙂
  بله دیگر..چند بار آمدیم نبودید تا این گونه شد که چند بار نیامدیم و بودید! شکلک شرمندگی
  دو تا؟ باور کنید بر این باو رم که تعداد عصاهایتان بیشتر است..بله دیگر عصای نامریی هم دارید و چه خوب! بسیار عااالی! 🙂

 3. س می‌گوید:

  سلامی دیگر از همین سو! 🙂

  خب یک جستجو انجام دادم و خوشبختانه نتیجه بخش بود:

  May 8, 2015, 1:14 PM

  برای دیدگاه شما در وبلاگ http://foggylife.persianblog.ir پاسخی ارسال شده.

  دیدگاه:

  “سلام واقعا از خوندن نوشته قشنگتون خیلی لدت بردم! من هم این سریال رو خیلی دوست داشتم و همه قسمتهاش رو تونستم ببینم به جز قسمت اخرش و دیگه به خوبی می تونین درک کنین چی کشیدم تو این سالها که همه سریالها پخش شد الا این یکی! کاش دوباره پخشش کنن…هم این و هم البته سریال ریشه در خاک رو… راستی داشتم دنبال این میگشتم که تو اینترنت کسی این سریال رو گذاشته یا از شبکه ای پخش شده که رسیدم به وبلاگ قشنگ شما…اگه اثری ازش پیدا کنم، مطمئن باشین حتما میام اینجا به شما هم خبر میدم بس که به دلم نشست نوشته شما!”

  پاسخ:

  “سلام. خیلی خیلی خوش اومدید؛ چه قدر خوب که یک نفر این سریال رو مثل من یادشه؛ امیدوارم یا پخش بشه یا اثری ازش پیدا کنیم نمی دونم چرا دیگه صدا و سیما پخشش نکرده کاش پخشش کنند. درخواست هم دادم بهشون. اگر اثری یافتم من هم به شما خبر خواهم داد. لطف دارید.”

  حسین آگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *